Ochrana mobilu

Ochrana mobilu

Dámy je nosí většinou v kabelce, ale i některé, zejména mladší mají svůj mobil zastrčený v zadní kapse džín. Nikdo neví proč, ale asi je to móda. V každém případě i zde hrozí poničení přístroje, aniž je vyndá dotyčná dáma z kapsy.
Když už jsme začali tak zprudka o těch mobilech, můžeme se podívat na situace, kdyk poškození přístroje dochází. Nejčastěji je to samozřejmě pád. Mobily nám podají odevšad, nejčastěji ze stolu. Pak z kapes, z kabelek a všelijakých tašek.
Mobil na stole
Dalším kamenem úrazu je právě nošení v zadní kapse kalhot, kdy může dojít tlakem k rozlomení přístroje. Nemusí prasknout celý, ale displej bude poškozen zcela jistě. Většinou při dosedání se ozve rupnutí a je to tady. Přístroj se pak již v tom horším případě nedá použít. V tom lepším funguje, ale vzhledově je to nepřijatelné.
Následuje vyhledání opravny a zde se již sahá hodně hluboko do peněženky. Někdy ovšem může přijít ortel, že je přístroj neopravitelný a my jsme přišli, jen tak lehce o tisíce korun. Někdy méně, někdy více.
Nastálý smutek se pak odvíjí podle ceny přístroje, jeho pohřeb do odpadu pro elektroniku podle téhož. A při tom by k tomu vůbec nemuselo dojít.
Jistě uznáte, že i když takový mobil značky Xiaomi nebývá z těch nejdražších, když o něj přijdete, je to věčná škoda. A stačilo tak málo. Totiž pořídit si obal na xiaomi redmi 6 za pár korun a nemuselo se nic stát.
Tyto obaly jsou k dostání ve spoustě barev, a jej jich také dostatek druhů. S tvrzeným sklem, bez skla, jen takzvaná „knížka“, nebo také obal pružný, který tlumí nárazy nejvíce.
Mobilní telefon
Můžete mít pouzdro s motivem i bez, s Eifelovkou nebo květinami, prostě vše dle přání a chuti. Ono je také trošku znakem prestiže víte? Chlubit se mobilem s poškrábaným nebo jinak zničeným displejem asi moc cool nebude. Ochranné pouzdro je vizitka, ale také brání právě poničení přístroje. Pokud tedy máte svůj mobil rádi, tak mu kupte tento „obleček“.