Bydlete tak, abyste se cítili dobře

Bydlete tak, abyste se cítili dobře

Rok 2019 už skončil a je mezi vámi určitě plno milovníků interiérového designu, kteří už čekají netrpělivě na to, co přinesl za novinky tento rok. A trendy, co se týče bydlení pro rok 2020, každopádně mnohé z vás velice mile překvapí.
okno, nábytek, pohovka

Letos zapomeňte na nějaké nesmyslné variace barev a vynechte nevkusné vybavení vaší domácnosti. Tento rok přináší trendy ve smyslu praktické domácnosti a multifunkčního nábytku. Co se týče barev, pokud jste se rozhodli, že si doma přemalujete místnosti, nebojte se barev jako je například pastelově zelená, nebo klasická modrá. Protože tyto dvě barvy teď opravdu frčí. A také nutno podotknout, že každá barva je něčím zajímavá. Například pokud se doma chcete cítit uvolněně, svěže, pak právě zvolte barvu pastelově zelenou. Nejenže uvolňuje a vzbuzuje svěžest, ale také má na člověka blahodárné účinky a opticky dokáže zvětšit malý prostor. A pokud toužíte po domácnosti, která na vás bude působit nadčasově a bude vašemu bydlení dodávat klid, pak zvolte barvu modrou.

kuchyně, design interiéru, místnost

 A teď co se týče nábytku. Bydlíte v menším bytě, kde máte nábytek vedle nábytku a máte pocit, že je vše namačkané na sobě a málo místa? I pro takovýto případ, přináší tento rok novinky. Aby bylo bydlení stále funkční a pohodlné, je potřeba využít každičký kousek místa. Vybavte si své bydlení multifunkčním nábytkem. V obchodech už můžete vidět například skládací stolky, stohovatelné židle, či stoličky, které slouží právě nejen k posezení, ale i jako odkládací stolek. Také je už dnes poměrně dost nábytku, co má velice dobře propracované úložné prostory. Nutno také zmínit, že už takové to rozdělování místností relativně dost mizí. Dnes je moderní otevřený prostor s kuchyňským koutem a odpočinkovou částí současně. Hlavní zásady při zařizování či rekonstrukci jsou tedy praktičnost a funkčnost.