Výhodný úvěr s nízkým úrokem

Výhodný úvěr s nízkým úrokem

Klíčem k vlastní nemovitosti je výhodný úvěr s nízkým úrokem, který poskytne potřebné finance. Získat ho můžeme mnoha způsoby a tím nejčastějším jsou klasické banky, které nabízí výhodné podmínky s nízkými úroky. Banky jsou ale zároveň i velmi striktní a stačí tak i sebemenší potíže a dojde k zamítnutí. Záznam v registru dlužníků, nepravidelné příjmy nebo problémy s majetkem a sen o krásném bydlení se během několika minut rozplyne.
Naše společnost na tyto faktory nehledí a nabízí úvěry i lidem, kteří měli v minulosti problémy se splácením nebo chtějí finance využít jinak, než na nemovitost. Záznam v registru dlužníků pro nás není problémem, stejně jako exekuce, dluhy nebo jiné potíže.
 
Peníze na cokoli
Podmínkou většiny hypoték je využití peněz, které musí jít striktně na nemovitost a není možné je využít podle svého uvážení. U nás takovou podmínku nenajdete a peníze tak můžete využít jak na koupi domu, tak i rozjezd vlastního podnikání. Se získanými financemi můžete udělat cokoli, budete chtít a investovat je podle vašich plánů.
Peníze z hypotéky převedeme na váš účet během 24 hodin a to díky rychlému zpracování i minimální byrokracii.
 
Nastavte si hypotéku podle sebe
Hypotéku si zároveň nastavíte podle sebe a to pomocí formuláře, který je dostupný na webových stránkách https://nebankovni-hypoteky-cz.cz/. Po zadání výše hypotéky a jména, obratem získáte odpověď a nastavíte si podmínky úvěru podle vašich potřeb a požadavků. Sami si zvolíte, jak dlouho chcete úvěr splácet, jakými částkami a kolik procent z ceny nemovitosti potřebujete (maximum je 70% z ceny nemovitosti).
 
Využijte naší nabídku výhodných hypoték a získejte peníze, které Vám chybí k vlastnímu bydlení nebo podnikání.