Fotografie co přináší život

Fotografie co přináší život

Staré fotografie, alba nebo jiné fotografické úpravy nejsou jen záležitosti, které se jednou pořídily a odložily. Možná to tak chvíli vypadá, ale v pozdějším věku, kdy děti dospějí, odrostou a odejdou z domova, tak jsou tyto vzpomínky vítány v jakékoliv podobě. Fotografie je poté něco, co pod rukou ožije a připomene tu dobu, kdy se právě odehrával děj. Čas, který neúprosně letí vpřed a nedá se zastavit, právě teď se posunul dozadu. Samozřejmě to nedokáže každá fotografie, ale jen ta, která bude mít v sobě jiskru, když ji vezmeme do rukou, tak nám v nich ožije, vykouzlí úsměv, zastaví dokonale čas a možná i slzička ukápne. To je malý zázrak.

fotoaparát

Tyhle obrázky nesmí chybět v rodinném albu

Láska je to co svede dva lidi dohromady a tak trochu jim dokáže nalajnovat život. Obzvláště když se o slovo přihlásí těhotenství. Je to obrovská radost a očekávání na příchod miminka. Nebudeme si nalhávat, že právě tyto okamžiky stojí za to, aby byly zvěčněny v našich albech. Mnoho fotografů se soustředí na přírodu, reklamní obrázky, svatby nebo společenské akce, málokdo je jako , fotografka, která má cit pro portréty a rodinnou atmosféru, kterou dokáže skvěle na svých snímcích zachytit. Jde až za hranice, tam kam se odváží běžně jen tatínek a zdravotní personál. Nafotit sérii při porodu to skutečně není běžné, ale na druhou stranu jsou to snímky zachycující zrození nového života.

matka

Co vše si můžeme objednat?

  • Těhotenské fotografie, které zachytí vývoj dítěte v bříšku.
  • Portréty dětí od narození a klidně až po jejich těhotenství.
  • Samotný porod, pokud k tomu budou možnosti. Což dnešní doba nijak v tomto není omezená, jde spíš o domluvu.
  • Rodinné a dětské fotografie, které jsou skutečně moc krásné.

Život sám o sobě nějak rychle plyne a skutečně se vyplatí si vytvářet takovou tu rodinnou sbírku, která se bude dědit z generace na generaci a ponese poselství pro další rodinné příslušníky.