S novým tažným k maximálnímu využití

S novým tažným k maximálnímu využití

Volkswagen Touran druhé generace je velký rodinný vůz, který toho zvládne opravdu mnoho. Pokud byste však jeho potenciál chtěli využít opravdu na maximum, nabízí se tažné zařízení, které můžete na tento automobil namontovat. Jedná se o zajímavou investici, kterou zcela jistě oceníte. Nebojte se využít možnosti tohoto zajímavého prvku, neboť jde o investici, kterou vzhledem k celému vozidlu ani nepocítíte.

karavan

Proč zainvestovat do tažného zařízení?

Zvýšíte pasivní bezpečnost vozidla díky pevné kovové konstrukci
Budete mít možnost tahat za svým vozem karavany, přívěsné vozíky apod.
Při zájmu si můžete dokoupit nosič na jízdní kola a ten umístit na kouli tažného zařízení

Možnosti tohoto prvku jsou bohaté a každý může rozhodnout, jak je sám využije. Pokud jsou pro vás vlastnosti daného zařízení opravdu důležité, zcela jistě nebudete váhat a všechny je využijete. Z tohoto důvodu je dobré pečlivě promyslet, do jakého systému zainvestujete. Nabízí se jich totiž hned několik, ze kterých byste měli vybrat jeden konkrétní. Můžete si totiž zvolit, zdali bude vaším cílem pevně daná konstrukce nebo zvolíte takzvaný bajonetový systém, kdy samotnou kouli tažného zařízení můžete po každé jízdě odmontovat. Některé tyto varianty proto skrývají velký komfort a nenarušení vzhledu vozidla, některé naopak budou vyhovovat při časném využití.

volkswagen

Prvek, který stojí za investici

Když pro vás není investice několika tisíc korun nic hrozného, pak se není třeba obávat této investice. Zajisté oceníte všech jejich vlastností, neboť tato investice pro vás bude bránou k většímu využití vašeho rodinného vozidla. Nyní proto stačí pečlivě promyslet, jaký systém vám bude nejvíce vyhovovat, a následně si již jednoduše vybrat z bohatého sortimentu systémů https://www.amsa.cz/Touran-II, a to speciální pro tento automobil.