Trápí vás poruchy erekce a nevíte, jak to řešit? Nestyďte se a začněte jednat, co je nejlepším řešením?

Trápí vás poruchy erekce a nevíte, jak to řešit? Nestyďte se a začněte jednat, co je nejlepším řešením?

Problémy s erekcí se mohou dostavit kdykoliv a mohou mít více spouštěčů. Jak si pomoci a co vám skutečně dlouhodobě pomůže? Jsou léky řešením?

Trápí vás poruchy erekce a nevíte, jak to řešit? Nestyďte se a začněte jednat, co je nejlepším řešením?

Muži nikdy nejsou tolik sdílní, jako jsou mezi sebou ženy, jakmile tedy muže trápí nějaký intimní zdravotní problém, jsou schopni mlčet opravdu dlouhou dobu a určitě se o svém problému jen tak nerozpovídají. Někdy je ale třeba začít s řešením potíží ihned, jinak může nastat ten pravý problém. O problémech s erekcí se mužům hovoří asi nejhůře, je to sice pochopitelné, ale někdy je nevyhnutelné navštívit lékaře a svěřit se. To co se děje v praxi je ale o něčem jiném. Muži raději hledají rady na internetu, zkouší přípravky z lékáren, ale ne vždy to skutečně zabere. Pokud se ale dopídíte k tomu, proč problémy vznikly, můžete uspět a získat svou erekci zase zpět.

mužské problémy s erekcí

Věk? Ten nerozhoduje!

Jistě, že se problémy s erekcí přisuzují spíše starším mužům, obecně tomu tak je a mnoho mužů ve vyšším věku prostě už potřebuje před sexem prášek na podporu erekce, ale u mladších mužů také není nic výjimečného, když se erekce nedostaví, tehdy když má. Takže na věk se úplně ohlížet nejde, je třeba si asi hlavně uvědomit, proč mohou tyto problémy nastat a kdy k tomu nejčastěji dochází. Erekce jde ruku v ruce se stavem cév, takže pokud muž trpí onemocněním srdce, cév, má vysoký cholesterol, vysoký tlak nebo cukrovku, s velkou pravděpodobností narazí i na občasnou ztrátu erekce. Zejména léky na srdce mohou být mnohdy problémem, na ně se navíc nesmí užívat léky na podporu erekce. Zkusit to můžete ale s bylinkami.

Pozor i na velkou míru stresu, na nedostatek spánku, na alkohol nebo nezdravé jídlo. Obvykle dojde u zdravých mladých mužů k selhání právě v souvislosti s těmito věcmi, vystresovaný muž může stejně snadno v posteli selhat, jako muž, který přebral a vypil moc alkoholických nápojů. No a v hlavě si pak obvykle sami muži zadělávají na dlouhodobější problém. Psychika má na sexuální výkonost mnohdy větší dopad, než si umíme přiznat.

problémy v posteli

Nevíte si rady?

Diskuze o problémech s erekcí erectmax.cz najdeme všude na internetu a právě zde často postižení muži hledají nějaké východisko. Není na škodu přečíst si zkušenosti jiných mužů, možná v tom můžete najít i jistou útěchu, ale pozor na to. Ne každé řešení je vhodné pro všechny a hlavně, jakmile problém s erekcí trvá, přesáhne dobu šesti měsíců, je třeba už opravdu navštívit lékaře. Zpočátku je ale možné zkusit právě bylinky a bylinné doplňky stavy s kotvičníkem zemním. Určitě pomůže i psychická pohoda a dobrá nálada nebo cvičení.

Vraťte se rychle do aktivního sexuálního života!