Často vyhledávaný leč nepravdivý výraz

Často vyhledávaný leč nepravdivý výraz

Nejprve musíme podotknout, že tento výraz je hojně vyhledávaný na internetu a zcela běžný. Ovšem není tak úplně pravdivý. O jaký výraz se tedy jedná? Hypotéka bez doložení příjmu je výraz, který často vyhledáváme, ale není pravdivý, protože ve své podstatě neexistuje.

cent

Zisky nehrají žádnou roli

  • V případě vašeho výdělku se nemusíte ničeho obávat. Nejsme bankami, a proto vám nebudeme celou situaci ztěžovat, ale budeme se vám ji snažit ulehčit. Tolerujeme nízké příjmy a splátku vám můžeme přizpůsobit tak, abyste dokázali splácet.
  • Proto v našem případě nehrají roli ani záznamy v registrech. Není problém poskytnout úvěr i za těchto podmínek. Můžete mít dokonce i exekuce, ale pokud prokážete, že máte z čeho náš úvěr splácet, pak není problém, abychom vám jej neposkytli. Úvěr proto získáte i v případě, že máte pouze mizivé příjmy. Splátku vám můžeme přizpůsobit podle potřeby. Stačí, když dokážete, že každý měsíc budete schopni nějakou splátku splácet.

Prokázání výdělku nebo jiného typu měsíčního zisku

  1. Pokud se jedná o zaměstnance, pak je prokázání výdělku poměrně jednoduché. Budete k tomu potřebovat doložit pracovní smlouvu, výplatní pásky za 3 – 6 měsíců a výpisy z účtu za 3 – 6 měsíců.
  2. V případě osob pobírající rodičovskou dovolenou nebo starobní důchod, budete potřebovat rozhodnutí o vyměření důchodu nebo o přiznání dávky a dále výpisy z bankovního účtu za 3 – 6 měsíců.
  3. Osoby samostatně výdělečně činné by si měly připravit daňové přiznání za poslední zdaňovací období. Mohou také doložit vystavené faktury a potřebné budou také výpisy z bankovního účtu za 3 – 6 posledních měsíců.
  4. Pokud jsou to osoby s jinými příjmy, pak by měli doložit platné doklady. Může se jednat o soudní rozhodnut, darovací smlouvy nebo jiné dokumenty.

hypotéka
Potřebné jsou i výdaje
Abychom mohli zjistit vaší celkovou situaci, budeme potřebovat znát i vaše výdaje. Dokládá se například SIPO, nájemní smlouva, faktury za energie, elektřinu, vodu a plyn, účtenky na vedení domácnosti a bydlení.