Hubněte efektivně a spolehlivě

Hubněte efektivně a spolehlivě


Už máte dost přebytečných kilogramů? Chcete zhubnout, ale nechcete mít neustále hlad nebo zažívat jo-jo efekty? Vyzkoušejte změnu v podobě tohoto typu hubnutí. Jde o lékařskou metodu popsanou a zdokumentovanou v USA na Harvardově univerzitě.

motivace

Bílkovinová dieta též nazývaná jako proteinová neboli ketogenní je známá svým vysokým účinkem za minimum úsilí. Musíte jenom přistoupit na změnu jídelníčku. Vaše tělo začne tukovou tkáň štěpit pomocí takzvané ketózy, což je přirozený proces těla, který vznikne, když budete přijímat do svého těla jídla s vysokým obsahem bílkovin a proteinů. Omezíte tuky a sacharidy a díky tomu se vaše tělo dostane do tohoto stavu, kdy začnete hubnout a shazovat kilogramy, které máte uložené v těle. Důležité při tomto procesu je, že se jedná o naprosto přirozený projev organismu, a neubývá svalová hmota. Svaly vám zůstanou zachované, což je žádoucí, protože svaly se shazují primárně, jsou těžší než tuky a kolikrát si myslíme, že tímto způsobem hubneme, což nemusí být tak úplně pravda, protože nám pouze mizí svalová hmota.

jídlo

Největší výhody aneb co víc si přát?

  • Zhubnete rychle a velice efektivně.
  • Žádný jo-jo efekt ani příbytek hmoty po skončení hubnutí.
  • Žádný úbytek svalové hmoty – svalová hmota zůstane zachována.
  • Není zapotřebí sportovat na vysoké úrovni – sportu se nemusíte vůbec věnovat.
  • Žádná špatná nálada ani nepříjemné hladovění.

Vyzkoušejte prodietix

Shodit můžete tolik kilogramů, kolik sami budete chtít. Úspěch závisí pouze na vás samotných, na vaší píli a odhodlání. Přitom však nic k hubnutí nepotřebujete pouze přistoupit a dodržovat změnu jídelníčku. Připravíme vám jídla na míru. Vhodná právě pro vaši potřebu. Tato jídla jsou speciálně připravovaná a odpovídají potřebným normám. Mají vysoký obsah proteinů a jsou bohatá na vitamíny a minerály. Vyrábí se ve Francii z prvotřídních surovin.