Kvalitní hadice k bazénu

Kvalitní hadice k bazénu

Bazénové hadice Clorito.cz by vám doma na zahradě neměly chybět. A víte proč? Jsou velmi praktické a vyplatí se vám. Můžete přes bazénové hadice čerpat vodu do bazénu. Anebo když už chcete bazénovou vodu vyměnit, tak je přeci škoda jen tak bazén vypustit do trávníku, nemyslíte? Podle mě je lepší, když se vezme bazénová hadice, vloží se do bazénu a potom tak čerpáte vodu na záhonky. Myslím, že vaše květiny a zelenina odstátou vodu z bazénu jistě ocení.

K bazénu doporučuji bazénovou hadici.

Navíc můžete mít potom dobrý pocit, že šetříte vodu a děláte tak velké plus pro přírodu. A odkud vlastně čerpáte vodu na napuštění bazénu? My máme doma studnu již několik let. A myslím, že je vážně prima, že vodu bereme právě ze studně. Vyplatí se to a nemusíme platit více za vodu. Víte, dokonce si myslím, že vodu z kohoutku by byla škoda dát do bazénu na koupání. Samozřejmě chápu, že mnoho lidí to tak dělat nemůže, protože nemá studnu. V tom případě jim nic jiného nezbyde než čerpat vodu z vodovodního kohoutku. To pak si člověk ale musí naměřit, kolik bazénové hadice potřebuje. Pozor na to, abyste nekoupili nějakou krátkou bazénovou hadici. A proč vám to píšu? Protože mě se to stalo.

Bazénu nikdo neodolá.

Chtěla jsem pořídit nějakou bazénovou hadici k bazénu i s čerpadlem, abych mohla vodu čerpat z naší studně. A bohužel jsem si to všechno špatně změřila. Mě vůbec nedošlo, že vlastně bazénová hadice musí být i nějaký kus ponořená v té studni! Je to přece logické. Ano, logické to je a já logicky docela dobře přemýšlím, jenže tady mi to jaksi nedošlo. Možná jsem chtěla podvědomě více ušetřit, a tak že pořídím kratší hadici. Jenže se to vůbec samozřejmě nevyplatilo. Bazénovou hadici jsem objednala na internetu, kde to šlo právě objednat přesně na metry. Schválně jsem koupila o půl metru delší, abych mohla u manžela zamachrovat, že jsem myslela i na případ nouze. A v nouzi jsem pak vážně byla. Manžel se mi smál, že jsem to měřila špatně. Takže jsme hadici museli měnit a tento omyl mám velmi často na talíři.