Pomoc těm, kteří ztráceli naději

Pomoc těm, kteří ztráceli naději

Návratem občanských svobod po Listopadu 1989, kdy byla ukončena vláda jedné strany, se postupně začínala vyvíjet demokratická společnost. Samozřejmě zrod nové společnosti, společně s rozpadem Československa a vzniku dvou samostatných států, nebyl jednoduchý a musely proběhnout porodní bolesti, jako při každém zrodu něčeho nového. Není to nepochopitelné po více než čtyřicetiletém duševním a morálním marastu, nicméně společnost má jakousi samoozdravnou schopnost a z dětských nemocí se dostala a začala se zdravě vyvíjet. Se vznikem normálně fungujících vztahů se začaly normalizovat i touhy obyčejných lidí a to co bylo v Socialistickém režimu nemožné, e začalo uskutečňovat.

bydlení

Oblíbené uniformované bydlení v panelových domech, ne všem vyhovovalo a začali se rozhlížet po jiných možnostech bydlení a mnozí také začali konečně být odměňováni, podle toho, co vytvořili. Lidé tak své nabyté peníze mohli svobodně použít, ke svým účelům, aniž by museli odpovídat Státní bezpečnosti na jejich původ a proto byla za minulého režimu nejlepší kamufláží uniformita a splynutí s většinou. Sociální nůžky se ale začaly otvírat a schopní se za své příjmy nestyděli a toužili po individualizaci a základ všeho, co dříve nebylo, byla možnost individualizovat své bydlení, podle svých představ. S tímto fenoménem se také objevila řada finančních produktů, ale orientace a finanční gramotnost společnosti byla po době temna mizivá. Tehdy se začal paralelně vyvíjet i trh s dluhy a dlužníky. Mnohdy mafiánské praktiky celých mašinérií spolupracujících soudců, exekutorů vymahačů a lichvářů, dokázaly životy zkomplikovat a znepříjemnit.

profesionálka

Ruku v ruce byly s tímto děním spjaty i různé registry dlužníků, které vůbec nezkoumaly příčiny a jediným hloupým zápisem, za nezaplacenou například splátku za energie, vyloučily běžného občana z možnosti využití běžného bankovního systému a odsoudilo ho do šedé zóny lichvy a pokoutných půjček. Několik společností, jako je naše, nepokládaly tento vývoj na finančním trhu za zdravý a této množině lidí, nabídli novou perspektivu a možnosti. Je nutné, samozřejmě být ostražitý, přece jen nejde o malé částky, ale právě individuální přístup našich profesionálů umožňuje dosáhnout na finanční produkty i lidem v registrech, kteří by byli jinak společensky znevýhodněni. Prostor našich služeb, ve kterém se pohybujeme, naleznete na našich webových stránkách a to i hypotéky bez registru hypotekybezregistru.cz. Budeme se těšit.