Mobilní dům jako náhradní řešení

Mobilní dům jako náhradní řešení

Situace na trhu nemovitostí se za poslední dva až tři roky velmi změnila, ceny nemovitostí vyletěly nahoru, stejně tak ceny pozemků a stavebních parcel. Někdo měl již připraven i projekt, ale pro rapidní navýšení cen materiálů, a také pro jeho velký nedostatek, nemohl projekt realizovat, protože by postavil sotva polovinu domu a těžko shánět další peníze, když jste limitovaní bankou i příjmy. Mnoho lidí právě z tohoto důvodu začalo hledat jiné alternativy – někdo zkusí počkat, zatím ho čas netlačí a může se v klidu rozmýšlet, a někdo chce bydlet ideálně v brzké době a rád by situaci vyřešil doslova šalamounsky.

Moderní mobilní dům

Vše by mohly vyřešit mobilní domy celoroční Lavarohouse, ve kterých se bydlí úžasně, jsou za přijatelné ceny a hlavně je zde mnoho možností – různé rozlohy, kombinace pokojů, vybavení, možnost přistavení terasy nebo zimní zahrady. Přední výhodou ovšem samozřejmě zůstává již zmíněná cena, a také rychlost – můžete se nastěhovat prakticky ihned po usazení domu na místo. Nemusíte řešit žádné základy, je zapotřebí jen trochu upravit podloží, aby se dům správně usadil a vše proběhne velmi rychle.

Snadná doprava

Jsme schopni vám pomoci s financováním. Každému klientovi se snažíme nabídnout individuální přístup, aby byl spokojen a našli jsme řešení doslova na míru. Úvěr či hypotéku můžete sjednat s naší pomocí, budeme vám oporou. Pokud vyřešíme veškeré náležitosti, dohodneme společně dopravu, kterou zajistíme od A do Z. Postaráme se také o úpravu terénu, aby bylo vše v pořádku a mohli jste být bez obav z jakéhokoliv problému. Neočekáváme, že si sami ukážete na konkrétní dům, protože je poměrně důležité vybrat správně i vzhledem k vašemu pozemku. Poradíme co přesně by bylo pro vás, jaké možnosti jsou nasnadě, a pokud byste snad potřebovali něco atypického, můžeme zadat dům do výroby. Některé domy jsou přímo skladem, a tak si je můžete prohlédnout a na vlastní oči se přesvědčit o prostoru a celkovém stavu.