Přenechte starost o čistotu vašeho interiéru nám!

Přenechte starost o čistotu vašeho interiéru nám!

Jestliže provozujete prostory, jejíž součástí jsou větší pochozí plochy pokryté různými podlahovými krytinami, jistě znáte mnohá úskalí jejich údržby. A což teprve, když má přijít velký úklid! Jak si poradit s čalouněním na sedacím nábytku v restauracích, recepcích, nebo hotelových pokojů? Co dělat s nevzhlednými skvrnami které zdobí koberec ve vašem baru? Na to vše vám odpoví čištění koberců Praha, ve svém poptávkovém formuláři, nebo telefonickou cestou, při níž si rovnou domluvíte inspekci našeho zaměstnance ve vašich prostorách.
čištění modrého koberce
Ten na základě zjištění míry znečištění a typu materiálu použitého na ploše, vybere jednak příslušný typ stroje, a také speciální přípravky a aditiva, která jsou účinná proti různým druhům nečistot. U čištění koberců věnujeme velkou pozornost takzvanému hloubkovému https://www.kancelar24h.cz/kancelarske-zidle-c11.html čištění, kdy vlas tkaniny, doslova vypereme a zároveň načechráme, takže ve výsledku působí koberec velmi svěže. U pohovek a židlí doporučujeme čištění s nízkou vlhkostí, kdy za pouhých dvacet minut je možno na ně znovu bez obav usednout. Naše firma se specializuje také na náročné čištění takových pochozích povrchů, jako je pískovec, mramor, žula, PVC, marmoleum, vinyl a mnoho dalších, které po odborném očištění dle potřeby ošetříme vosky, či impregnacemi.
čištění dětského koberce
Naše účinné keramické kartáče, za pomocí parních trysek a okamžitého zpětného odsávání si poradí s keramickými podlahami
, nebo kamenným schodištěm bez známek obrusu a s dokonalým výsledkem! Službu čištění schodišť poskytujeme po celé české republice. Zašlete nám jednoduše do poptávky počet schodů, případně jejich fotografii a my vám zpětně odešleme cenovou nabídku. To, že naše práce splňuje očekávání klientů, dokládá řada spokojených stálých zákazníků, pro které jsme připravili jako poděkování zajímavé bonusy a slevy. Přidejte se k nim i Vy!