Sexuální masáže – nové možnosti v poznávání těla

Sexuální masáže – nové možnosti v poznávání těla

Cílem a smyslem erotických masáží je především dokonalé uvolnění. Ačkoliv sexuální masáže absolvují ve velké většině spíše muži, není pochopitelně zapovězena ani ženám. Může ji přijmout jak od jiné ženy, tak i od muže. Co nejvíce láká muže či ženy na těchto procedurách? Je to velice jednoduché. Mohou se naprosto uvolnit a přenechat iniciativu zcela v rukách maséra či masérky. A to doslova.

erotické masáže

  • Zkušené a šikovné ruce přesně vědí, které místo je na těle nejvíce vzrušivé a kam v kterou chvíli sáhnout.

Masérky jsou také většinou oblečené do erotického spodního prádla nebo mohou být dle přání klienta zcela nahé. Před samotnou masáží je také ve velké většině pravidlem společná sprcha, která navodí atmosféru a odbourá u klienta možný stres a obavy. A pak už jste jen v pozici přijímacího.

Masáže celým tělem

Sexuální masáže se u mužů ale nemusejí soustředit pouze na penis. Stále oblíbenější jsou masáže prostaty, které mohou být také prevencí před zdravotními potížemi. Erotické masáže mají celou řadu různých podob. Nemusejí probíhat vždy jen tak, že masérka zapojí pouze své ruce.

  • Dokonalé vzrušení přináší některým mužům masáž nohama.
    • Při ní masérka ploskami svých chodidel dráždí mužův penis.

Další možností je masáž tělo na tělo. Masérka si namaže své nahé tělo vhodným lubrikantem a pak klouže po mužském nebo ženském těle. Je to velice vzrušující a oblíbená technika.

masáž erotická

V masážních salonech nežádejte vše

Erotické salóny, které poskytují sexuální masáže, ale většinou neposkytují další služby.

  • Jestliže má být sexuální masáž předehrou k pohlavnímu aktu, pak je třeba hledat například na specializovaných webových stránkách, kde si najdete služby, o které máte zájem.
  • Nemůže tak dojít k nepříjemnému nedorozumění a spokojenost bude na obou stranách.

Erotické masáže jsou ideální způsob, jak poznat skryté možnosti svého těla.