Vsaďte na last minute Chorvatsko autobusem a neuděláte chybu

Vsaďte na last minute Chorvatsko autobusem a neuděláte chybu

Slyšíte šplouchání vln, cítíte teplý vzduch a příjemnou vůni borovic. A také máte pocit, že všem těm lidem okolo tak trochu rozumíte. Tak to nemůžete být nikde jinde, než na pláži v Chorvatsku! Mezi srozumitelnou chorvatštinou čas od času narazíte na známou češtinu a můžete si užívat dokonalý odpočinek na pláži, kde je čisto, voda je azurová a teploty jsou tak akorát. A kde se nemusíte obávat žádného teroristického útoku ani divných kulturních zvyklostí. Právě v Chorvatsku budete vždycky tak trochu doma, neboť se jedná o Slovany, ke kterým máme blízko, takže není divu, že zde Češi jezdí ve velkém počtu už mnoho dlouhých let!
oranžové střechy
Takže jestli přemýšlíte nad tím, kam na poslední chvíli vyrazit na dovolenou, rezervujte si last minute Chorvatsko autobusem. Budete mít jistotu krásného pobytu, perfektního počasí, ideálního koupání a bezpečné, rychlé a komfortní dopravy.
Do Chorvatska jezdí expresní autobusy již několik let. Stačí nastoupit na autobusovém nádraží v Praze a vystoupit až ve vámi zvolené destinaci na pobřeží Středozemního moře. Autobus zastavuje ve všech oblíbených turistických střediscích v jižní Dalmácii, od Zadaru až po Gradac. Jistě si mezi nimi vyberete i vy to pravé místo, kde byste chtěli prožít dokonalou dovolenou za příznivou cenu.
kornatské ostrovy
Budete cestovat klimatizovanými vozy s plně polohovatelnými sedadly, toaletou a minibarem na palubě. Postará se o vás vstřícný personál a zábavu najdete buď na velkých LCD displejích anebo na vlastním počítači, připojení je zde samozřejmostí. A protože sehnat ubytování v Chorvatsku je snadné, nemusíte čekat na žádnou speciální nabídku cestovní kanceláře a můžete si cestu do Chorvatska autobusem klidně zamluvit již nyní. Je totiž více než jisté, že i kdybyste si nocleh sháněli až na místě, tak to nebude ani ten nejmenší problém, ať už se rozhodnete spát v hotelu anebo v soukromí.