Služby

Rychlá jehla se snaží zákazníkům nabídnout maximální servis za dostupnou cenu bez skrytých navýšení. Řídíme se heslem „náš zákazník, náš pán“.

Úpravy a opravy oděvů

Jednou z hlavních činností jsou úpravy a opravy oděvů. Ať už se jedná o zkrácení kalhot nebo kompletní přešití šatů, vždy klademe důraz na kvalitu, rychlost a nízkou cenu. Výběr z prováděných úprav najdete v ceníku, ale není problém se domluvit dle Vašich individuálních požadavků.

Žehlení oděvů a prádla

V dnešní uspěchané době je stále težší najít čas na všechny aktivity a je škoda odsouvat příjemné kvůli nutným. Jednou z těch méně příjemných (jistě ne pro všechny) je i žehlení oděvů a dalšího prádla. Nově si tedy u nás můžete nechat vyžehlit své prádlo. Více informací o žehlení prádla a ceník zde.

Šití oděvů

Ne každému vyhovuje nabídka obchodníků s oděvy a má vlastní představy o svém oblečení. U nás Vám rádi poradíme s volbou vhodného střihu, materiálu a případných doplňků. Šijeme oděvy pro děti i dospělé a každému zákazníkovi věnujeme maximální pozornost.

V dnešní hektické době kdy je celý trh zaplaven oděvy z produkce dálného východu přicházíme s jinou alternativou. Pod značkou RJ průběžně vznikají malé kolekce oděvů zaměřené na určitou skupinu zákazníků. Velmi úspěšná a ihned vyprodaná byla například kolekce dětských jarních bund s kapucí. Jednou z předností těchto oděvů je fakt, že žádný model není vyroben dvakrát. Zákazník tak dostává 100% originál, který nikdo jiný mít nebude. Všechny použité materiály nakupujeme u osvědčených dodavatelů a výrobě věnujeme maximální péči. Zákazník tak má možnost buď koupit již hotový produkt v patřičné velikosti nebo přímo zasáhnout do jeho výroby a zvolit barevnou kombinaci a další parametry. To vše za velmi příznivou cenu.

bundyRJ

Šití a úpravy bytového textilu

Čas od času chce každý nějakou změnu. A změny se týkají i bydlení. Proč si třeba nepořídit jarní sadu polštářů na Vaši pohovku? A co ji třeba celou opatřit snímatelným potahem v nějaké jiné barvě. I to jsou služby, které Vám nabízíme. Vše je pouze věcí dohody.