Osvěžení, které si zamilujete

Osvěžení, které si zamilujete

Už jsme odložili zimní kabáty, které jsme tento rok nosili velmi dlouho. Hezkých letních dní jsme se nemohli dočkat a o to více si nyní užíváme sluníčka a pohody. Když nám to volný čas dopřeje, trávíme co nejvíce času venku na zahradě, u bazénu, nebo na terase. Opalujeme se, čteme knížku, nebo jen tak odpočíváme. Je to i váš obrázek toho, jak příjemně strávit volný čas a jak si odpočinout? Jistě ano! K tomu však něco chybí. Lahodný nápoj, který si doma snadno připravíte a který vás v horkých dnech krásně osvěží. A nejen osvěží. Bude vám moc chutnat, jelikož je připravovaný z poctivých surovin a dle osvědčené receptury.

barevné limonády

Domácí limonáda byla oblíbená už za časů našich babiček. Pamatuji si, jak dům babičky nádherně voněl citróny, bezinkami nebo malinami, když vyráběla některý z oblíbených sirupů. A jak rádi jsme na něj jako děti chodily. Žádné rozředěné sirupy ze supermarketu plné umělých barviv, se takové chuti nikdy nemůžou vyrovnat. Sirup od babičky byl zkrátka dokonalý. Byl skoro tak dobrý, jako si dnes můžete objednat. Vybírat můžete z celé řady příchutí a nikdy nenajdete ten, který bude vaším favoritem. Zachutnají vám všechny a budete se těšit na to, až budete moci ochutnat další a zase další příchuť.

citron

Místo lahve vína
Také občas přemýšlíte, jaký dárek dát svým blízkým, nebo co přinést s sebou na návštěvu ke známým, kam vás pozvali? Ne vždy je vhodným dárkem nebo pozorností láhev vína, zejména v případě, kdy chcete přinést i něco dobrého pro děti. Domácí limonádou však uděláte vždy radost a to každé generaci. Jsou prodávány v exkluzivních skleněných lahvích a jako dárek vypadají skvostně! Stačí jim jen vymyslet originální balení. Už vždycky budete vědět co přinést s sebou na návštěvu, nebo co dát vašim kolegům k narozeninám, nebo k Vánocům. Předáváte dárek, který si rozhodně vychutnají!