Technika a my

Technika a my

Máte rádi techniku? Myslím, že hodně lidí má rádo techniku, Už jedu kvůli tomu že, jim zjednodušuje život. Ale myslím, že technika není tak úplně dokonalá, jak si lidé myslí. Jsou nyní i věci, které kdyžtak lidem zachrání život, ale není to tak úplně ono. Jen si vezmete zdravotnictví. Hlavně tedy chirurgii. V dnešní době jsou velmi dokonalé a dopodrobna propracované a takové věci, které umí operovat člověka mám moc ráda. A dokumenty. To hlavně přírodovědné anebo technické. Ale vemte si, že i v přírodě je mnoho technických věcí. Právě díky přírodě, si mnoho vědců bere inspiraci pro své technické vynálezy. Například hlavně díky zvířatům. Právě díky zvířatům máme taky některé technické vynálezy. A to hlavně síla. Kladka. Ta je taky něco extra.

Pohrajte si s technikou.

Sice kladka, je takový vynález, který se dělá lidskou silou, ale právě díky těmto jednoduchým strojům jsme se dostali tam, kde jsme. Složité stroje, jsou velmi těžké. Není jednoduché je postavit nebo zrekonstruovat. Ale víte, co je nejvíc složité na technických vynálezech? Právě to, že to někdo musí vymyslet. A víte, jak se vymýšlí technické vynálezy a další pokroky? Právě tak, když člověku něco chybí nebo dělá něco velmi složitě a dlouho mu to trvá.

Někdy je technika velmi složitá.

V dnešní době je čas velmi důležitý. Proto si lidé chtějí všechno zjednodušit, aby ušetřili nejenom čas, ale taky svou energii. Podle mého názoru, to není zas tak dokonalé a dobré. Právě díky technice je mnoho lidí obézních nebo i nemocných. Co kdyby všichni celý den jen koukali jenom do počítače nebo do mobilu. To by měli jistě špatnou páteř anebo krční obratle. Ale technické vynálezy, které vám s bolestí pomůžou taky existují. Sice je i rehabilitace, ale jsou už i takové nákrčníky, které mají v sobě diody, které mám krk zahřívají a taky napraví. Takže si vemte, kdyby nebyla technika, tak jsme na tom asi hodně špatně.